Norvég nyelvtudást igénylő álláslehetőség

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: HR koordinátor norvég nyelvtudással (PJ2596)

Feladatok:
- Bérszámfejtési és HR adminisztrációs szolgáltatások nyújtása norvég ügyfelek részére

Elvárások:
- Legalább középszintű angol és folyékony norvég nyelvtudás
- Vevőközpontú személyiség, kiváló kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- HR és bérszámfejtési ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a csilla.miklos@pannonjob.hu címre.