Kedves Hallgatók!

Kiírásra került a 2015. évi Köztársasági Ösztöndíj pályázat, melynek keretében kiemelkedő tanulmányi valamint tudományos eredményeitek alapján nyerhettek támogatást. A támogatható eredményekről itt tekinthetitek meg a részletes leírást.

Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a Köztársasági Ösztöndíj pályázattal kapcsolatos kérdéseiteket a Tanulmányi Bizottsághoz tehetitek fel! Elérhetőségük itt található.

A Tudományos Bizottság a hatáskörébe tartozó pályázatokról ad igazolást. A számotokra és számunkra is gyorsabb ügyintézés érdekében kérjük, hogy a következő szempontok alapján kérjetek tőlünk igazolást:

1. Kéréseiteket kizárólag a tudomany@btkhok.elte.hu -ra postázzátok nekünk.

2. Az e-mail tárgya tartalmazza a kért igazolás típusát. (Pl. honorácior pályázat igazolás Köztársasági Ösztöndíjhoz)

3. Az e-mailben feltétlenül írjátok le a teljes neveteket, Neptun-kódotokat, szakotokat, valamint:

– honorácior/tutorálás pályázat esetén a státusz megkezdésének félévét, honorácior pályázat esetén a státusz keretében végzett minort/szakirányt valamint a státusz befejezésének várható félévét.

– Tudományos Ösztöndíj pályázat esetén a dolgozat címét, valamint hogy melyik félévben került benyújtásra a dolgozat.

– Első Század publikáció esetén a tanulmány címét, valamint hogy melyik számban jelent meg.

4. Igazolásaitokat pár nappal később, aláírva, lepecsételve tudjátok majd átvenni a BTK HÖK iroda titkárságán, nyitvatartási időben (!). Amint elkészült az igazolás, e-mailben tájékoztatunk benneteket.

Sikeres pályázást kíváunk!

A Tudományos Bizottság