2014. június 16-án kezdetét vette az Egyetemi Könyvtár négy hónapon át tartó felújítása, a könyvtár november 3-ig zárva tart.

A projekt az ELTE Egyetemi Könyvtár műemlék épületének energetikai korszerűsítését, gépészeti- és homlokzati nyílászáró-rekonstrukcióját takarja, és a KEOP-2012-5.6.0- EMMI-05 pályázat keretén belül valósul meg. A következő hónapokban kicserélik, illetve felújítják az összes külső- és belső homlokzati ablakot, valamint korszerűsítik a fűtési rendszert.

A feladat, amelyhez segítséget kérünk: az olvasótermek állományának dobozolása és a dobozok elhelyezése a kijelölt raktárban, illetve a raktárakban a könyvek átpakolása, dobozolása, előkészítése szállításra. A munkát minden helyszínen az Egyetemi Könyvtár munkatársai irányítják.

Az önkéntesnek jelentkező hallgatókat minden hétköznap 8-16 óra között, napi 4 órában tudjuk foglalkoztatni az alábbi időszakokban:

• 2014. július 1 – 11.
  • 2014. július 28 – augusztus 15.

Védőkesztyűt, védőitalt (tisztított, hűtött víz, tea) biztosítunk.

Az önkéntes munkát EMLÉKLAP-pal honoráljuk.

Gyere és dolgozz az Egyetemi Könyvtár megújulásáért!

Jelentkezés:

Gulyás Katalin