Pályázat 2014. évi kulturális támogatásra

Az ELTE rektora és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat elnöke pályázatot ír ki a hallgatók kulturális tevékenységének támogatására.
Kulturális támogatásra pályázni lehet különösen a következő céllal:

• egyetemi, kari, kollégiumi kulturális és tudományos tevékenységre
  • az Egyetemen működő kulturális, tudományos körök, szervezetek támogatására.

A pályázat útján elnyert támogatási 2014. július 1. és 2014. augusztus 31. között használható fel.
Pályázni kizárólag az erre a célra szolgáló adatlapon és űrlapon lehet, az elektronikus felületen (Neptun) keresztül.

A pályázatok leadása: 2014. május 29. 22:00 – 2014. június 12. 23:59
A pályázatok hiánypótlása: 2014. június 17. 22:00 – 2014. június 18. 23:59 (ekkor már csak hiányzó dokumentumokat lehet feltölteni, új pályázat megkezdésére nincs lehetőség)

Pályázati kiírás