HÖOK Sajtóközlemény a közelgő országgyűlési választásokról

“Javában zajlik az országgyűlési választásokat megelőző kampány, ugyanakkor a felsőoktatásról, az egyik legfontosabb, a társadalom egészét érintő és foglalkoztató, az elmúlt 4 évben is jelentős szerephez jutó szakpolitikai területről idáig nem sok szó esett.

Hogy a csendet megtörjük, a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája párbeszédet kezdeményez az országos listát állító pártokkal, és személyes egyeztetésre hívja azok miniszterelnök-jelöltjeit, hogy közösen gondolkozzunk egyetemeink és főiskoláink, valamint a magyar ifjúság jövőjéről. “

Alább olvashatjátok a HÖOK teljes sajtóközleményét:

Mit kíván a HÖOK a leendő magyar kormánytól?

HÖOK Sajtóközlemény – OGY választások