Dolgozz nálunk, maradj az ELTE BTK-n!

Megszerezted a diplomád, de nem szívesen szakadnál el szeretett egyetemünktől? Akkor szerencséd van, hiszen az ELTE BTK Tanulmányi Hivatala az intézmény iránt elkötelezett jelentkezőket keres hivatali munkavégzésre BA vagy MA végzettséggel.

Jelentkezni e-mailben az önéletrajz, oklevél, nyelvvizsga bizonyítvány és a motivációs levél egyidejű megküldésével lehet dr. Tóth Ilona hivatalvezetőnél a toth.ilona@btk.elte.hu címen! Jelentkezz, és maradj velünk a BTK-n!