2016/2017. II. féléves matrica és hallgatói jogviszony-igazolás

Kedves Hallgatók!

A 2016/17-es tanév tavaszi félévére 2017. február 13-tól érvényesíttethetitek diákigazolványaitokat a Quaestura Irodában és a Lágymányosi Q-ponton. Hallgatói jogviszony-igazolást a 2016/17-es tanév tavaszi félévéről szintén február 13-tól lehet igényelni.

Aki rendelkezik előző féléves matricával (ami március 31-ig érvényes), és csak érvényesíteni szeretne, az lehetőleg ne az első héten intézze ügyét, a várhatóan magas ügyfélszámra való tekintettel. Az ügyfélszámnak megfelelően a sorszámhúzó zárás előtt leállításra kerül.

Diákigazolvány érvényesítésre fel!