1% AZ EGYETEMI SPORTÉRT!

A Budapesti Egyetemi Atlétikai Club, az ELTE sportegyesülete 5  olimpiai bajnokkal, több száz magyar bajnoki címmel és több ezer  sportoló egyetemi hallgatóval büszkélkedhet.
Több mint 40 sportágban szervezzük edzéseinket az ELTE hallgatóinak,  dolgozóinak és a budapesti polgároknak.
Eötvös Loránd hitvallását követve, küldetésünknek tartjuk a  testkultúra fejlesztését és az egészséges életmód és a sport  népszerűsítését, nem csak egyetemünk falain belül, de társadalmi  szinten is hatást gyakorolva a jövő nemzedékek életére. Majdnem száz  fős szervezői csaptunk edzői és hallgatói önkéntesei ezért tesznek az  év minden napján. Most téged kérünk, hogy segíts!

Tegyünk együtt az ELTE sportéletéért!
Kérünk, hogy adód 1%-val támogasd az ELTE 115 éves sportklubját.
Bővebb információ: http://www.beac.hu/hirek/egyeb/1-az-egyetemi-sportert/

A BEAC adószáma: 19805528-1-43